O SC TALENTS

 

Show Central Talents powstał w 2017 roku jako projekt wspomagający działanie agencji marketingu i public relations Show Central Agency. Obecnie jest agencją reprezentującą interesy osób publicznych. Projekt ten dedykowany jest obsłudzę kariery i kreacji wizerunku osób publicznych. Aktorów, prezenterów, dziennikarzy, twórców internetowych i innych postaci medialnych.

Odpowiadamy tym samym na liczne potrzeby w zakresie planowania i realizowania strategii rozwoju kariery, a także bieżącą obsługę organizacyjną i logistyczną wykonań artystycznych. Szczególną wagę przykładamy do wspierania działalności współpracujących z nami twórców i obecność naszych klientów w przestrzeni medialnej.

 

DOŚWIADCZENIE

W naszej agencji pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży co pozwala nam na skuteczne i sprawne działanie oraz poszukiwanie najciekawszych projektów zwodowych dla naszych klientów. Prawnicy, PRowcy, marketerzy, agenci aktorscy i managerowie artystyczni, to trzon naszego zespołu który pomaga naszym klientom w zrównoważonym i dlugofalowym rozwoju kariery.

 

ZASIĘG

Agencja jest częścią międzynarodowej marki Show Central, dzięki czemu mamy możliwość działania nie tylko na rynku polskim, ale także poza granicami, tj. między innymi w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Austrii czy Malcie. Daje to szerokie możliwości rozwoju kariery międzynarodowej i szanse na zdobycie kontraktów na rynku europejskim.

 

BEZPIECZEŃSTWO

To na co kładziemy szczególny nacisk w naszej działalności to maksymalna transparentność naszych działań. Pozostajemy w stałym kontakcie z każdym z naszych klientów a także oferujemy przejrzysty i prosty system rozliczeń, tak aby klienci zachowali maksymalną kontrolę nad swoimi finansami i procesem kontraktowania wykonań artystycznych.