Oferta dla firm i agencji

Udział osób publicznych w kampaniach reklamowych i wizerunkowych

Prowadzenie wydarzeń

Strategie PR

 

 

 

 

 

 

BEZPIECZEŃSTWO

Korzystając z usług naszej agencji, klienci mogą czuć się bezpiecznie. Wieloletnie doświadczenie i stabilne, dobre relacje z współpracującymi z nami osobami publicznymi, dają pewność sprawnie i rzetelnie zrealizowanego kontraktu. Gwarantujemy naszym klientom realizacje zgodną z ustaleniami i kontraktem, za co odpowiadamy finansowo.

 

 

KORZYSTNE WARUNKI

Dzięki wieloletnim i trwałym relacjom z współpracującymi z nami artystami i managerami, a także rozległym kontaktom w branży, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom  korzystne warunki współpracy, zarówno w zakresie kwestii budżetowych, jak i merytorycznych.

 

 

SZEROKA OFERTA

Zyskują Państwo możliwość wyboru z oferty wielu artystów w jednym miejscu i będąc w kontakcie z jednym, dedykowanym project managerem. Pozwala to korzystać z szerokiej oferty artystycznej, jednocześnie unikając chaosu komunikacyjnego i konieczności weryfikacji warunków współpracy w wielu różnych miejscach. Poprzez to rozwiązanie pozwalamy klientom oszczęcić cenny czas i znacznie uprościć komunikacje.

Konferansjerzy wydarzeń

 

 

Elementarnym zadaniem konferansjera (prowadzącego) jest podanie publiczności wszelkich niezbędnych informacji o charakterze (tytuł, forma) kolejnych występów i osobach wykonawców oraz autorów. Kolejne pojawienia się konferansjera na scenie mają ułatwić publiczności odbiór koncertu czy widowiska. Prowadzenie imprez to bardzo trudna sztuka, której sprostać mogą tylko najlepsi, osoby z wieloletnim doświadczeniem, dużą charyzmą, nienaganną prezencją i świetnym kontaktem z publicznością. Te cechy pozwalają na prowadzenie nawet najbardziej wymagających i skomplikowanych wydarzeń. Rolą konferansjera jest nie tylko przekazanie publiczności rzetelnych informacji, ale również opatrzenie występów komentarzem, często żartobliwym. W naszej ofercie znajdują się zarówno najbardziej znani konferansjerzy, w tym prezenterki i prezenterzy telewizyjni, popularni aktorzy filmowi jak i mniej znani, ale równie profesjonalni i zawodowi prowadzący.

Dobór konferansjera kluczem do udanego wydarzenia

 

 

Przy wyborze konferansjera, należy każdorazowo, szczegółowo zanalizować specyfikę danego wydarzenia, oraz uwzględnić jego charakter, jak i rodzaj publiczności w nim uczestniczącej. Odpowiednia osoba w roli konferansjera jest bowiem kluczem do filnalnego sukcesu całości eventu, oraz satysfakcji klienta i jego gości. Nasi specjaliści pomagają klientom w dobraniu odpowiednich rozwiązań, przy uwzględnieniu zarówno posiadanego przez klienta budżetu, jak i charakteru danego projektu. Należy pamiętać, że każdy z konferansjerów posiada indywidualne predyspozycje do prowadzenia różnych rodzajów eventów. Dlatego też innego wyboru należy dokonać w przypadku wydarzeń o tematyce sportowej a odrębnie galowej i oficjalnej uroczystości.

Jak zaangażować lidera opinii do swojej kampanii?

 

 

Odpowiednia strategia kampanii reklamowej i komunikacji z konsumentem jest bardzo istotna, nie mniej ważny jest jednak dobór osobowości która stanie się twarzą tego co chcemy przekazać. Kluczowe jest odpowiednie dobranie influencera do danej kampanii. Należy zwrócić uwagę nie tylko na jego wizerunek i poziom rozpoznawalności, ale także cechy, zainteresowania i pasje. Przedmiot kampanii musi współgrać z osobą która go promuje, tak aby w sposób naturalny utożsamiała się z nim zwiększając tym samym oryginalność i siłę przekazu. Pomagamy markom i agencjom nawiązać kontakt i zaangażować do swoich projektów znane osobowości medialne, dobierając odpowiednie rozwiązania do obranej strategii i konkretnego klienta. Polecane przez nas osoby  to wyłącznie sprawdzeni i uznani partnerzy w branży.