Paweł Orleański dziennikarz, prezenter, aktor

Polski aktor filmowy, teatralny, ceniony prezenter i dziennikarz telewizyjny. Szerwszej publiczności znany z prowadzenia programu popularno naukowego "Galileo" w TV4. Absolwent Szkoły Teatralnej w Krakowie. Od 2017 roku prowadzi na antenie TVP1 teleturniej "The Wall. Wygraj marzenia."

 

Konferansjer

Paweł Orleański z powodzeniem realizuje się także na polu prowadzenia licznych wydarzeń firmowych, kulturalnych i sportowych. Jego specjalnością jest jednak konferansjerka imprez związanych z nowymi technologiami i rozwojem naukowym. Ceniony jest za rzetelność i pełen profesjoanalizm, okraszony nutą poczucia humoru, co sprawia że zyskuje świetny kontakt z publicznością.

 

 

Lektor

Paweł jest także popularnym lektorem reklam i programów telewizyjnych. Widzowie znają go w tej roli między innymi z programu "Dekoratornia" oraz wielu produkcji dla Discovery.

 

 

Przesłuchaj demo:


 

Aktor

Paweł Orleański to także aktor telewizyjny i filmowy. Bierze udział w wielu znanych i lubianych serialach i produkcjach filmowych.

 

 

SHOW "ILUZJA VS. NAUKA'' - PAWEŁ ORLEAŃSKI I PAWEŁ KLUZ

 

Iluzja vs. Nauka to niezapomniany show sceniczny, w którym roi się od ciekawostek, anegdot, niebywałych historii oraz niewiarygodnych trików. Jakby tego było mało, pełno w nim również interakcji z widownią i naprawdę dobrego humoru w nowoczesnym wydaniu. Niezwykle zabawna i poruszająca zmysły konfrontacja nauki i iluzji w najlepszym duecie - prowadzącego Galileo Pawła Orleańskiego, oraz uznanego iluzjonisty Pawła Kluza.

Dwóch prowadzących, dwa punkty widzenia, dwa sposoby postrzegania świata

Jedyne w Polsce show, w którym z przymrużeniem oka,lekko i zabawnie mówimy o nauce i iluzji. Nie zabraknie spektakularnych trików, eksperymentów naukowych, ciekawostek ze świata nauki i iluzji czy interakcji z publicznością.

Unikatowość każdego show

Każdorazowo dopasowując tematykę do profilu działalności naszego klienta staramy się wplatać ważne dla niego komunikaty w treść prezentowanego występu. Publiczność dzięki urządzeniom multimedialnym, ma szanse w pełni uczestniczyć i obserwować każdy, nawet najdrobniejszy trik, eksperyment czy rekwizyt.

1

KONTAKT: talents@showcentral.pl | +48 604 456 300