Mateusz Tomaszuk Dziennikarz muzyczny, konferansjer

 

Mateusz Tomaszuk to dziennikarz muzyczny i radiowy. Jedna z czołowych osobowości Czwórki Polskiego Radia. Autor uznanej audycji autorskiej "OFF Control" czy jako współautor z Patrykiem Grabowskim "Muzyczne Biuro Podróży". Prowadzi również audycje "Dzika Karta" w Trójce. Otrzymał statuetkę Zdobywca Eteru w kategorii „Radiowiec w sieci”.

Wraz z Mateuszem Kroczkowskim został nominowany do prestiżowej nagrody MediaTory 2015 w kategorii "AkumulaTOR" za audycje "Absolutnie Niepoważni". Radiem zaraził się mając lat piętnaście. Wszystko zaczęło się od wspólnie poprowadzonego 1254 wydania Listy Przebojów Trójki z Markiem Niedźwieckim. Wlaśnie wtedy zrozumiał, że radio to miejsce gdzie czuję się najlepiej.  Wierzy w radio, które porusza i działa na wyobraźnię. Kocha podróże, a Dubaj to jego wielkie uzależnienie.

 

Konferansjer

Mateusz Tomaszuk doskonale sprawdza się również w prowadzeniu wydarzeń. Świetny kontakt z publiką i radiowe doświadczenie powodują, że idealnie wpasowuje się w klimat wydarzenia, nadając mu odpowiednią dynamikę i sprawnie prowadząc widzów przez poszczególne punkty programu. Energia, którą przekazuje podczas wydarzeń, nadaje tempa całości a także udziela się uczestnikom, budując jeszcze lepszą atmosferę spotkania. Przy prowadzeniu wydarzeń współpracuje z między innymi z takimi markami jak Cinema City.

 

0

KONTAKT: talents@showcentral.pl | +48 604 456 300