Marcin Daniec Satyryk

 

Marcin Daniec to jeden z najbardziej cenionych i popularnych artystów kabaretowych w Polsce. Marcin Daniec charakteryzuje się świetnym kontaktem z publicznością, lekkością humoru i kultowymi już, ciętymi monologami. Jest również znaną osobowością telewizyjną oraz autorem audycji takich jak "Marzenia Marcina Dańca", "Meeting Kabaretowy" czy też "Hit Dekady". Artysta jest znaną postacią telewizyjną, autorem i głównym wykonawcą programów: „Meeting Kabaretowy” oraz „Marzenia Marcina Dańca”. Prowadził również lubiany przez publiczność „Hit Dekady” oraz „Euro Show” w TVP2

Marcin Daniec jest laureatem licznych wyróżnień i nagród, m. in. Nagroda Tygodnika Wprost w kategorii "Kreator Rzeczywistości", aż 4 Telekamery w tym jedna Złota Telekamera. Wielokrotny laureat „Błękitnych Meloników Charliego” przyznanych przez publiczność podczas Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku. W 2003 roku uzyskał tytuł "Satyryka Wszechczasów".

 

 

KONFERANSJER

Marcin Daniec swoją swobodą i doświadczeniem w kontakcie z publicznością, sprawia, że nawet najbardziej wymagające wydarzenie poprowadzone jest na najwyższym poziomie, z właściwym jemu wyczuciem i poczuciem humoru. Wszystko to daje gwarancje udanego eventu i dobrej zabawy publiczności.

 

 

STAND - UP

Kluczową formą działalności artystycznej Marcina Dańca jest jego monolog kabaretowy. Błyskotliwe skecze i teksty, które stały się kultowe zapewniają widzom świetną zabawę. Jest to idealna propozycja na wszelkiego rodzaju wydarzenia firmowe. Występ Marcina Dańca to niesamowite show pełne humoru i satyry na bardzo wysokim poziomie, które na pewno na długo zapadnie widowni w pamięć.

 

 

DO POBRANIA

RIDER TECHNICZNY MARCIN DANIEC STAND UP

 

0

KONTAKT: talents@showcentral.pl | +48 604 456 300