Y

Y – Polski Magik Gwiazd, nowoczesny iluzjonista, mentalista, autor książki "13 kroków by stać się magicznym". W 2012 roku był półfinalistą programu Mam Talent. W 2013 roku założył na YouTube kanał Magic of Y, który szybko odniósł sukces.

 

 

INFLUENCER

W 2013 roku Y zaczął swoją działalność na YouTube - która szybko okazała się być trampoliną do sukcesu. Już pierwszy film osiągnął po tygodniu 250 tysięcy wyświetleń. W 2014 osiągnął 100 tysięcy subskrybcji i otrzymał Srebrny Przycisk YouTube. Od tamtej pory Y nieustannie publikuje coraz to lepsze filmy, zdobywa kolejnych widzów, oraz współpracuje na kanale z markami. Zobacz obustronną współpracę z marką LIDL która przyniosła na kanał Kuchni Lidla ponad 9 tysięcy subskrybcji w tydzień od publikacji a oba filmy znalazły się w zakładce YouTube Trends.

 

Obecnie ma on ponad 950 tysięcy stałych widzów i prawie 80 milionów odsłon. Zaowocowało to współpracą z wieloma markami, jak i cyklicznymi materiałami w dzień Dobry TVN oraz autorskim programem Magia Y w TVN style, w którym Y pokazuje magię gwiazdom polskiego showbiznesu. Y zaprojektował już 6 autorskich talii kart, tworząc największy crowdfounding w historii polski. Na co dzień występuje dla dużego biznesu oraz reprezentuje w komunikacji pr marki i instytucje takie jak Coca-Cola czy Ministerstwo Finansów.

Poprzez wiele lat występów i współpracy z markami Y nabrał niezbędnego doświadczenia, by zapewnić Państwu wysoką jakość usług. W naszej ofercie znajdują się nie tylko niespotykane na skalę światową pokazy iluzji, ale też wykorzystanie magii w Państwa biznesie. Od lokowań produktu, poprzez użyczenie wizerunku, aż po wystąpienia motywacyjne.

 

ILUZJONISTA

Y prezentuje szeroki przekrój pokazów iluzji, które idealnie wpisują się w tematykę oraz charakter wielu wydarzeń.

CLOSEUP (iluzja stolikowa)

Niezobowiązująca, a jednocześnie jedna z najprawdziwszych form dzielenia się magią. Podczas przyjęcia, bankietu czy eventu, Y przemieszcza się od stolika do stolika, od jednej grupy osób do drugiej, pokazując rzeczy niewytłumaczalne z najbliższej odległości. Widzowie mają szansę nie tylko na obserwowanie niemożliwych do wyjaśnienia zjawisk z bliska, ale mogą wchodzić w interakcję z iluzjonistą. To sprawia, że show nigdy nie jest takie samo! Zaplanowana improwizacja prowadzi do tego, że Y wręcz rozmawia z widzami za pomocą iluzji. Jest to rodzaj inteligentnej rozrywki szczególnie doceniany przez osoby wpływowe. Mocną zaletą tej formy jest możliwość bezpośredniego zapewnienia atrakcji specjalnym gościom.

SHOW SCENICZNE 

Niepowtarzalne show podczas którego Y zabierze widzów w swój świat magii. Nie jest to jednak typowy, sztampowy pokaz iluzjonistyczny. To opowieść o granicach ludzkich możliwości, wizualna iluzja do pięknej muzyki oraz przede wszystkim dialog i historia stworzona wspólnie z publicznością. Podczas pokazu widzowie wielokrotnie są zapraszani na scenę być być najbliższymi świadkami niesamowitych zjawisk. W jednym z najbardziej fenomenalnych efektów bierze udział VIP (np. prezes firmy). Wszystko zakończone jest absolutnie nieoczekiwanym finałem, zależnym wyłącznie od decyzji publiczności. Całość sprawia, że show jest zawsze unikatowe i będzie zapamiętane przez gości do końca życia.
Czas trwania: 45 min
Liczba gości: od 100 do 900 os. (zależnie od lokalizacji)

TRADE SHOW

Przygotowujesz się na targi firm i nie wiesz jak przyciągnąć ludzi na swoje stoisko? Odpowiedź jest prosta - za pomocą magii! Y nie tylko będzie najjaśniejszym punktem wydarzenia - bo przecież każdy chce doświadczyć niemożliwego, ale dodatkowo zapozna się ze strategią firmy i razem z obsługą stoiska przekuje zainteresowanie magią na zainteresowanie marką czy produktem. To unikatowy sposób na wyróżnienie się na tego typu imprezach, bardzo doceniany za granicą, a wciąż dosyć rzadko wykorzystywany w Polsce.

 

KONFERANSJER

Oryginalny pomysł na konferansjera? Co gdyby w trakcie zapowiadania kolejnej atrakcji konferansjer okazał się być iluzjonistą? Małe magiczne przerywniki mogą stać się symboliczną wisienką na torcie bardzo udanego eventu, a organizator z pewnością zostanie doceniony za ten oryginalny pomysł. Współprace
są omawiane indywidualnie na potrzeby eventu w myśl zasady - “Atrakcje na przyjęciu muszą być jak dobry garnitur - uszyte na miarę”.

 

 

OSOBOWOŚĆ TELEWIZYJNA

 

Magik Y swoimi magicznymi efektami podbił już Internet. Teraz przyszła pora na telewizję. Iluzjonista w każdym odcinku spotka się z trzema gwiazdami ze świata show biznesu. Z jedną z nich umówi się w miejscu publicznym, z drugą w domu. Kolejnej zaproponuje spotkanie w specjalnie zaaranżowanym do tego pomieszczeniu. Co dalej? Znikające przedmioty i zwierzęta to dopiero początek. Okaże się, że czytanie w myślach i prowadzenie samochodu z zamkniętymi oczami jest możliwe. Podobnie jak zrobienie tatuażu za pomocą samego dotyku. Nie zabraknie też tradycyjnej magii karcianej i eksperymentów z połykaniem ostrych przedmiotów. Magik Y zaprosi do zabawy ludzi spotkanych na ulicy. Będzie ich zadziwiał, rozbawiał, a nawet wzruszał. Wszystko za sprawą iluzji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

KONTAKT: talents@showcentral.pl | +48 604 456 300