Maciej Orłoś dziennikarz nowych mediów

Jeden z najbardziej znanych dziennikarzy w Polsce. Wieloletni prezenter legendarnego programu informacyjnego „Teleexpress” oraz innych audycji TVP. Laureat 4 Wiktorów i 2 Telekamer. Prowadził programy informacyjne w TV WP. Mówca i trener wystąpień publicznych. Autor książki „Jak występować i zabłysnąć?” oraz wielu innych publikacji o tematyce autoprezentacji i komunikacji medialnej.

Obecnie dziennikarz nowych mediów, autor jednego z najpopularniejszych programów na Polskim Facebooku – „Okiem Orłosia”  a przede wszystkim twórca autorskiego  kanału na platformie YouTube.

 

Konferansjer

Maciej Orłoś jako jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiego show biznesu, posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia wydarzeń. Prowadzi uroczyste gale, eventy firmowe, konferencje czy mniej formalne i kameralne spotkania biznesowe i integracyjne. Wszystko to poparte wieloletnim doświadczeniem, sporą dawką poczucia humoru, oraz pełnym profesjonalizmem zawodowym i warsztatem dziennikarskim z najwyższej półki. Przy takim połączeniu można być pewnym sukcesu całości wydarzenia.

 

Szkoleniowiec

Posiadając wieloletnie doświadczenie w pracy z mediami oraz przed kamerą, Maciej Orłoś jest ekspertem od wystąpień publicznych, oraz uznanym szkoleniowcem. Prowadzi szkolenia z zakresu autoprezentacji i pracy przed kamerą dla przedsiębiorstw instytucji. Jest autorem licznych publikacji eksperckich z zakresu komunikacji i relacji z mediami. Przed uczestnikami szkoleń otwierają się zupełnie nowe możliwości a nabyta podczas nich wiedza pozwala na osiąganie wysokich wyników w codziennych zadaniach zawodowych.

 

Lider opinii

Jako jeden z najbardziej cenionych polskich dziennikarzy Maciej Orłoś cieszy się sympatią widzów oraz dużym zaufaniem społecznym. W połączeniu z wysokimi zasięgami i aktywną działalnością nie tylko w mediach tradycyjnych, ale również społecznościowych jest idealnym partnerem do działań w zakresie komunikacji marketingowej i prowadzenia kampanii reklamowych.

Jego szeroka rozpoznawalność i charakterystyczny styl bycia, w połączeniu z klasą i nienagannym wizerunkiem, daje reklamodawcom szerokie spektrum możliwości i pole do współpracy oraz pewność uzyskania zadowalających efektów wizerunkowych i biznesowych.

0

KONTAKT: talents@showcentral.pl | +48 604 456 300