Jerzy Kryszak aktor teatralny i filmowy

Jerzy Kryszak to aktor teatralny, dubbingowy i filmowy. Absolwent  Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Popularny i ceniony satyryk i parodysta. Prowadzący liczne programy telewizyjne i widowiska kabaretowe.

Szerszej publiczności znany z wybitnej kariery filmowej i serialowej w produkcjach takich jak „Wodzirej”, „Alternatywy 4” czy niedawny hit telewizyjny „Daleko od noszy”. Zdobywca nagrody Wiktora w kategorii „Osobowość Telewizyjna”. Obecnie znany z popularnych występów kabaretowych i błyskotliwych, humorystycznych monologów, w których celnie punktuje otaczającą nas rzeczywistość. Brał udział w cenionych widowiskach rozrywkowych takich jak „Piotr Bałtroczyk przedstawia”, czy Nowa Rewia Kabaretowa”. Jego parodie Lecha Wałęsy i Adama Michnika czy też Andrzeja Leppera oraz innych znanych postaci polityki stały się kultowym symbolem satyry w naszym kraju.

 

Konferansjer

Jerzy Kryszak swoją nietuzinkową osobowością, lekkim dowcipem, połączonym z wieloletnim doświadczeniem scenicznym i warsztatem aktorskim jest gwarantem dobrze poprowadzonego wydarzenia. Zarówno przy oficjalnych uroczystościach jak i mniej formalnych spotkaniach, potrafi nawiązać świetny kontakt z publicznością oraz z niecodzienną energią i wyjątkowym poczuciem humoru zapewnić dobrą atmosferę i klimat eventu.

 

Stand - up

To forma występu w której czuje się najlepiej. Zabawne monologi, celne spostrzeżenia, komiczne parodie i szczypta improwizacji na najwyższym poziomie. Godzina pełna śmiechu i niezapomnianej rozrywki gwarantowana. Dodatkowo wyjątkowy kontakt z publicznością i niejako dialog prowadzony z nią podczas występu, tworzy wyjątkowy klimat i kameralną atmosferę wydarzenia.

0

KONTAKT: talents@showcentral.pl | +48 604 456 300