Beata Tadla dziennikarka, prezenterka, trener wystąpień publicznych

 

Uznana dziennikarka i prezenterka obecnie związana z redakcją Onet oraz Radiem Zet, gdzie prowadzi dwie autorskie audycje: "To właśnie weekend" oraz "Zet jak związki". Przez lata pracowała również w największych stacjach telewizyjnych.  W stacji informacyjnej TVN24  prowadziła serwisy informacyjne, "Fakty po Faktach", Fakty po Południu" i "Magazyn 24 godziny" oraz weekendowe, wieczorne wydania "Fakty TVN". W 2016 roku rozpoczęła pracę w redakcji serwisów informacyjnych NowaTV a od 2018 jest jedną z głównych twarzy programu "Onet Rano".

 

Laureatka  prestiżowego tytułu „Mistrz mowy polskiej”, “Najlepiej Ubrana Kobieta Mediów” oraz „Osobowość Roku 2018”. Jest absolwentką Kulturoznawstwa oraz Zarządzania Instytucjami Kultury na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także studiów podyplomowych w zakresie kształcenia głosu i mowy na Uniwersytecie SWPS. Autorka  czterech książek "Pokolenie '89. Dzieci PRL w wolnej Polsce", "Kto pyta nie błądzi. Rozmowy wielkich i niewielkich", "Niedziela bez Teleranka" i najnowsza "Czego oczy nie widzą. Opowieści z życia (poza)telewizyjnego".  Dziennikarka prowadzi również wykłady ze studentami dziennikarstwa na Uniwersytecie SWPS, nstytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego oraz UMCS.

Jest także konferansjerem prowadzącym liczne gale, premiery, konferencje czy wykłady motywacyjne. Wszechstronność i sukcesy w działalności zawodowej powodują, że Beata Tadla bywa częstym gościem paneli dyskusyjnych, jest też szkoleniowcem i specjalistą z zakresu wizerunku medialnego i autoprezentacji. Uczy skutecznych wystąpień w mediach i na scenie – tego, jak się prezentować, by inni nas zapamiętywali, rozumieli i chcieli słuchać.

 

 

 

 

 

 

 

0

KONTAKT: talents@showcentral.pl | +48 604 456 300